گز تخت جمشید قم موجب افزایش صادرات در سال 2023 شد

گز تخت جمشید قم یک ساعت در جای خنک بگذارید. سپس ورق را بردارید و آب نبات ها را از قالب خارج کنید. برای این کار آن را با شیرینی روی میز برگردانید و یک طرف قالب را کمی بزنید.

اغلب ممکن است در مورد مواد تشکیل دهنده، برخی از تکنیک های پخت و پز سؤالاتی داشته باشید یا شاید به دنبال دستور العمل های اولیه خمیر، خامه ها و سس ها باشید.

به منظور ساده کردن فرآیند یادگیری، من یک بخش “مبانی” در وبلاگ خود دارم که اطلاعات مفید زیادی دارد. توصیه می کنم قبل از پرسیدن سوال در نظرات دستور غذا با آن آشنا شوید، احتمالاً خودتان پاسخ سؤالات خود را پیدا کنید.

گز

قبل از اینکه یک غذای لذیذ جدید از گزهای قدیمی تهیه کنید، باید نوع آنها را دریابید. آنها با پر کردن متمایز می شوند جزء اصلی در ترکیب:
سخن بی معنی وبیهوده. برای آن شیر و شربت شکر می جوشانند، گاهی میوه و توت له شده، ملاس و خامه به آن اضافه می کنند. گریلاژ پر کردن به خصوص به دلیل آجیل ریز خرد شده با افزودن شکر یا عسل سخت است.
سوفله. بافت لطیف فیلینگ با هم زدن شکر و سفیده تخم مرغ به دست می آید. شربت میوه و قوام دهنده نیز اضافه می شود.
ژله. برای تهیه پایه، پوره از انواع توت ها یا میوه ها با ژلاتین یا پکتین مخلوط می شود.
پرالین. به لطف آجیل بو داده، آسیاب شده تا حالت آرد، پودر قند، کره کاکائو طعم جالبی پیدا می کند. کارامل، کنیاک، میوه ها یا انواع توت ها به عنوان افزودنی استفاده می شود.
ترافل. فیلینگ خامه از کره، خامه و گزدرست می شود. رویه مایه کیک شکلاتی، در پودر کاکائو، آجیل یا خرده های ویفر غلتیده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.