هندوانه امروز تهران موجب فوران آتش فشان در لیبی شد

هندوانه امروز تهران  دارای ویتامین های دیگری مانند ویتامین K، نیاسین، تیامین، ویتامین B12 و اسید پانتوتنیک و همچنین مواد معدنی دیگری مانند منیزیم، منگنز، پتاسیم، فسفر، روی، فلوراید و سلنیوم است و تقریباً فاقد سدیم است. .

شایان ذکر است که بیشتر فواید هندوانه قرمز به خاطر همین مواد مغذی فراوان است. فواید چندگانه است و ممکن است شامل موارد زیر باشد.

آب 92 درصد از ترکیبات هندوانه را تشکیل می دهد، بنابراین یکی از فواید هندوانه این است که خوردن آن به خصوص در فصل تابستان به حفظ رطوبت بدن کمک می کند زیرا فرد مایعات زیادی را از طریق عرق از دست می دهد و هندوانه نیز حاوی مواد لازم است. املاح برای بدن مانند پتاسیم.

هندوانه

قلب سالم باید حفظ شود و این مستلزم یک رژیم غذایی سالم است.از جمله فواید هندوانه برای قلب این است که چربی و کلسترول پایینی دارد و سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند لیکوپن است که با ترکیبات رادیکال آزاد مبارزه می کند و در نتیجه از عروق محافظت می کند. و عروق از اسکلروز.

هندوانه قرمز همچنین سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند سیترولین است که به حفظ سطوح خوب اسید آمینه آرژنین کمک می کند که برای تولید اکسید نیتریک ضروری است که نقش مهمی در حفظ خاصیت ارتجاعی شریان ها و رگ های خونی با کمک به مهار واکنش های اکسیداتیو.

یکی از فواید هندوانه قرمز این است که سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند لیکوپن است که با کاهش خطر ابتلا به بسیاری از انواع سرطان مانند سرطان هایی که بر سیستم گوارشی تأثیر می گذارند، مرتبط است.

مردان برای درمان اختلال نعوظ به درمان‌های زیادی متوسل می‌شوند (به انگلیسی: Erectile Dysfunction) و برخی مطالعات اولیه نشان می‌دهد که هندوانه ممکن است جایگزینی برای برخی از انواع داروهای مورد استفاده در درمان اختلال نعوظ مانند سیلدنافیل باشد که عوارض جانبی دارد.

همچنین برای افرادی که ناراحتی قلبی یا درد قفسه سینه دارند توصیه نمی شود. هندوانه منبع طبیعی سیترولین است که اسید آمینه ای است که نعوظ مردان را بهبود می بخشد که به طور غیرمستقیم مرد را به عملکرد جنسی و افزایش فعالیت جنسی تشویق می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.