قیمت خرید آنلاین پتو و تشک در اصفهان

داشتن پتو و تشک مناسب خیلی مهم است چرا که ما یک سوم عمرمان را در خواب هستیم پس به همین خاطر داشتن یک سرویس خواب مناسب ، حکم یک لباس است که بر تن می­کنیم.

پتو و تشک اصفهان

پتو­ی اصفهان

جنس بیشتر پتوهای موجود در بازار اکریلیک و مینکو مقدارکمی هم پنبه،  پشم و پلی استر دارند. نکاتی که در خرید پتو باید به آن دقت کرد: اندازه، جنس، طرح، وزن و رنگ مناسب. نکته خیلی مهم در انتخاب پتو کیفیت جنسو بافت پتو می­باشد که برای این تشخیص کافی است انگشت خود را روی پتو فشار دهید و منتظر عکس العمل باشید، اگر زود به حالت اولیه برگشت یک امتیاز برای پتوی با کیفیت است.

پتو و تشک

انواع پتو در اصفهان

1-پتو­های پنبه ­ای

2-پتوهای دو لایه

3-پتو­های ارگانیک

4-پتو­های پشمی

5-پتو­های پشم شیشه ای

6-پتو­های مسافرتی

7-پتو­های بافتنی یا قلاب بافی

پتو و تشک

تشک اصفهان

یک تشک مناسب برا خواب بسیارحائز اهمیت است، از لحاظ: راحتی- دوام خواب- فضای خوب- جنس اسفنج- فنر قوی- ارتفاع مناسب.

راحتی تشک: یک تشک خوب باید علاوه براین که یک تکیه­ گاه مناسب برای بدن است باید ستون فقرات را هم در همان حالت ایستاده نگه دارد و در قرار گرقتن شانه، باسن و کمر راحتی فرد را در هنگام خواب تامین کند.

دوام تشک:  دوام و کیفیت یک تشک خوب به مواد کار برده شده در آن بستگی دارد چرا که تنها در خواب است که بدن فعالیت روزانه و خستگی های روز مره­ را دفع میکند.

فضای خوب تشک:  اگر تشک خیلی کوچک باشد و فضای مناسب را نداشته باشد آرامش خواب را از شما می­گیرد .یک تشک خوب باید استاندارد کافی را داشته باشد تا موثر واقع شود در آرامش و آزادی زمان خواب.

جنس اسفنج تشک: در تشخیص نوع اسفنج به کار رفته تشک باید به وزن و تراکم ان توجه کرد. هر چه این اسفنج­ ها متراک م­تر باشند در طبی ­ترشدن تشک موثرتر است وسفت­ تر میگردندو هر چه این تراکم کمتر باشند شل­تر و گوددار می­شوند.

فنر قوی تشک: کیفیت تشک­های فنری در نوع فنر، ضخامت مفتول فنر و فریم دور تشک بستگی دارد.تشک­های با فنر پاکتی قابلیت بیشتری دارندو دوام بیشتری دارند.

ارتفاع مناسب تشک: هرچه ارتفاع تشک بیشتر تشک مرغوب­تر و مناسب­تر.

انواع تشک در اصفهان

1-تشک فنری

2-تشک طبی فنری

3-تشک طبی

4-تشک بادی /تشک بادی تاجدار/تشک بادی با پمپ داخلی/تشک بادی ژله ­ای/تشک بادی بالشدار/تشک بادی فومی/

5-تشک آبی

پتو و تشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.