قابلمه استیل کرکماز سایز 24 موجب فوران کوه دماوند شد

فولاد ضد زنگ، ساخته شده از آهن و سایر فلزات، قوی است و در برابر سایش و پارگی مقاوم است. ارزان، ماندگار و محبوب ترین ظروف آشپزی در آمریکای شمالی است.

فلزات مورد استفاده در فولاد ضد زنگ یا قابلمه استیل کرکماز سایز 24 که ممکن است اثرات سلامتی داشته باشند آهن، نیکل و کروم هستند.

آهن برای تولید گلبول های قرمز ضروری است. مقادیر زیاد آن می تواند سمی باشد اما در آمریکای شمالی، احتمال کمبود آهن بیشتر از داشتن آهن زیاد است.

قابلمه استیل کمتر از 20 درصد کل آهن مصرفی روزانه را فراهم می کند کاملاً در حد ایمن. نیکل در مقادیر کم سمی نیست، اما می تواند در افرادی که به نیکل حساسیت دارند واکنش نشان دهد.

قابلمه

یک فرد بالغ به طور متوسط ​​بین 150 تا 250 میکروگرم نیکل در روز مصرف می کند. استفاده از ظروف استیل ضد زنگ حاوی نیکل مقاوم در برابر خوردگی، حتی برای پخت غذاهای اسیدی مانند ریواس، زردآلو یا گوجه فرنگی، مقدار قابل توجهی نیکل را به رژیم غذایی اضافه نمی کند.

دوزهای کوچک کروم، مانند آهن، برای سلامتی مفید هستند اما در مقادیر بالاتر می توانند مضر باشند. محدوده مصرف ایمن حدود 50 تا 200 میکروگرم در روز است، چیزی که اکثر کانادایی ها مصرف می کنند.

یک وعده غذایی که با تجهیزات فولاد ضد زنگ تهیه می شود حدود 45 میکروگرم کروم به شما می دهد که برای ایجاد نگرانی کافی نیست.

ظروف استیل یک گزینه عالی برای ظروف آشپزخانه با دوام، غیر سمی و بادوام هستند. برای پخت و پز خوب است زیرا مواد فولادی محکم گرما را به خوبی حفظ می کند و غذا را به طور یکنواخت می پزد.

مزایای ظروف فولادی ضد زنگ نیز تمیز کردن و مراقبت آسان است و برای آشپزهایی که تازه کار هستند، مانند دانش آموزانی که برای اولین بار دور از خانواده خود زندگی می کنند، مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.