سویشرت مردانه دو رو كه شب ها تند مي شود

نحوه استفاده از ژاکت های قدیمی اگر سوئیشرت های قدیمی و لکه دار دارید که دیگر قابل پوشیدن یا اهدا نیست، آنها را بیرون نیندازید.

در عوض، آنها را با تبدیل آنها به چیزی جدید بازیافت کنید. چندین چیز وجود دارد که می توانید از سویشرت های قدیمی ایجاد کنید. حتی می توانید آن را به یک پروژه خانوادگی سرگرم کننده تبدیل کنید.

مراحل زیر نحوه استفاده از سویشرت مردانه دو رو قدیمی را به شما نشان می دهد. از سویشرت های قدیمی خود یک لحاف درست کنید. شکل های هشت ضلعی را برش بزنید و 2 تا از هشت ضلعی ها را با اضلاع سمت راست به هم بدوزید و سپس آن ها را از داخل برگردانید.

وقتی به اندازه کافی از این تکه ها را جمع کردید، همه را به هم بدوزید. بازوها، پایین و بالای سویشرت را برش دهید تا شکل مربعی داشته باشید آن را از داخل بچرخانید تا سمت راست آن رو به رو باشد و سپس مربع های 3 اینچی را از هر گوشه ببرید.

سویشرت مردانه

با استفاده از یک الگوی مستطیلی برای اطمینان از برش یکنواخت همه قطعات، هر طرف را به اندازه 3 اینچ به بالا و حدود ¾ اینچ عرض برش دهید تا لبه های آن بریده شود. هنگامی که هر یک از زواید را به صورت یک گره شل به هم گره زدید تا هر دو طرف آن را بچسبانید، یک پتو برای خوابیدن گربه یا سگ کوچک خود دارید.

یک نوار از سویشرت را به شکل مستطیل بلند ببرید و لبه‌های آن را برش دهید تا روسری‌های کوچکی ایجاد کنید. یک سر تمیز کننده نخی قدیمی را وقتی که فرسوده شد با یک گرمکن قدیمی از داخل آن عوض کنید.

ابتدا آستین ها را جدا کنید و برای تمیز کردن پارچه نگه دارید. با برداشتن آستین‌ها با قیچی صورتی، یک ژاکت برای سگ کوچک خود از سویشرت قدیمی خود بسازید. سگ را با آستین گرمکن اندازه بگیرید و 2 سوراخ برای پاهای جلویی ایجاد کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.