در زمستان با کباب پز برقی خود را گرم کنید!

هیچ چیز تابستان را مانند عطر باربیکیو که از کباب پیچ می خورد نمی گوید! اکنون می‌توانید با خانواده دور هم جمع شوید یا دوستانتان را برای یک باربیکیو آخر هفته دعوت کنید، حتی در فصل زمستان و در هر فصل، کوره های برقی برای خانه هایی با حیاط خلوت یا بدون حیاط خلوت، آپارتمان ها یا بالکن های بزرگ و کوچک مناسب هستند.

می توان از آن در داخل خانه مانند نوع فضای باز استفاده کرد، اما هرگز مجبور نیستید از آتش یا زغال چوب نامرتب استفاده کنید. هیچ نگرانی در مورد پر کردن مجدد مخزن پروپان یا نقض قوانین محلی وجود ندارد.

پیدا کردن کباب پز برقی مناسب برای مطابقت با نیازهای شما اولین قدم در ایجاد بهترین گوشت کبابی است، این راهنمای خرید را دنبال کنید که شامل سوالات مهمی است که باید بپرسید و ملاحظاتی را برای ساده کردن انتخاب های خود به سمت گریل که برای شما مناسب است، دنبال کنید.

کباب پز

بهترین تا الان؟ کباب پز عمودی، این ساده ترین و کارآمدترین گریل برای تولید سالم ترین غذاها است.

واژگونی و چرخاندن وجود نخواهد داشت، اما غذا به طور یکنواخت از پهلو به پهلو با توزیع یکنواخت حرارت پخته می شود.

به سادگی گوشت کباب، سوسیس، سبزیجات، مرغ یا ماهی را روی تبرها و سنجاق ها رشته کنید و بگذارید با خیال راحت کباب شود که غذا هرگز نسوزد!

شما هرگز نمی توانید با REDMOND اشتباه کنید، در یک واحد دریافت می کنید:
یک دستگاه چند منظوره با ویژگی های اجاق برشته کن.
و گریل رومیزی
ظاهر، دوام و عملکرد کلی، یک تجربه کباب کردن عالی را در بالای BBQ خوشمزه در هر زمان از سال ارائه می دهد!

بیشتر از BBQ می خواهید؟ میل به استیک آبدار، ماهی لطیف، مرغ ترد و طلایی، یا یک شیرینی قهوه ای زیبا را با فناوری بدون روغن گریل هوای REDMOND برآورده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.