دانش آموزان با استفاده از کلاسور چهار حلقه بستکتبال بازی کردند

آخرین اما نه کم اهمیت، از این روند لذت ببرید. بدون شک پر کردن کلاسور چهار حلقه از افکار، عواطف و برنامه های خود درمانی است. نه تنها به شما این امکان را می دهد که بتوانید زندگی خود را سازماندهی کنید برای آینده برنامه ریزی کنید و به کار در جهت رویاها و اهداف خود ادامه دهید.

بدیهی است، اگر می خواهید مهارت های حروف نویسی خود را برای بهبود دست خط تمرین کنید، عالی است. اما لطفاً احساس نکنید که لازم است هنرمند باشید، خود را به روشی خلاقانه بیان کنید.

ثانیاً با نقص راحت باشید. آشفتگی بخشی از یک منحنی یادگیری است. همچنین، پیشنهاد می‌کنم این واقعیت را بپذیرید که غلط املایی، خطوط ناهموار، اشکال لرزان هر روز اتفاق می‌افتد.

کلاسور

چگونه از یک کلاسور چهار حلقه خالی به طور موثر استفاده کنیم؟ قلم ژورنال گلوله نشانگر قلم مو کلاسور چهار حلقه اکنون، زمانی که می دانید چگونه با اضطراب صفحه اول کنار بیایید، زمان آن فرا رسیده است که یاد بگیرید چگونه می توانید از یک دفترچه یادداشت خالی بیشترین بهره را ببرید.

از آنجایی که من تماماً در مورد برنامه ریزی، سازماندهی و مرتب سازی هستم، تصمیم گرفتم این موضوع عظیم از ایده های کلاسور چهار حلقه خالی را به دو قسمت کوچکتر تقسیم کنم.

به عنوان یک آدم چپ مغز برنامه ریزی، می خواهم این لیست شگفت انگیز از ایده های کلاسور چهار حلقه خالی را از ایده های خلاق شروع کنم. گاهی آنقدر احساس سازماندهی، هدفمند و سازنده می کنم که تقریباً فراموش می کنم انسان باشم.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا می‌توانید فهرستی از ایده‌های نوت‌بوک خالی را برای آزادسازی خلاقیت، تخلیه احساسات و بازی با تخیل ناب پیدا کنید.

بنابراین اکنون یک ژورنال خالی کاملاً جدید دریافت می کنید و تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که از خود بپرسید که برای چه کاری باید از ژورنال خود استفاده کنم. در اینجا کارهای خلاقانه مورد علاقه من برای انجام در یک مجله خالی وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.