خریداران عمده پتو در عراق

رنگ و طرح پتو برای خریداران عمده پتو در عراق اهمیت زیادی دارد. طراحی پتو  بهتر است خلوت و آرام بخش باشد، تا باعث آشفتگی ذهن پیش از خواب نشود. اگر تمایلی به استفاده از پتوهای تک رنگ ندارید، طرح گل ها و طرح های هندسی ساده می توانند گزینه مناسبی برای پتوی خواب شما باشند.

پتودر عراق

قبل از خرید پتو به صورت عمده، باید سایز پتو را و اینکه متقاضی خرید پتو یک نفره، دو نفره یا پتوی کودک هستید مشخص کنید. معمولا سایز پتوهای دو نفره ۲۴۰x۲۲۰یا ۲۴۰x۲۰۰سانتی متر و سایز پتوهای یک نفره ۱۶۰x۲۲۰و ۱۵۰x۲۲۰سانتی متر است. سایز پتوهای کودک هم بین ۸۰x۱۱۰و ۱۱۰x۱۴۰سانتی متر است. پس قبل از خرید درباره سایز پتو مطمئن شده و پتوی مناسب با نیاز خود را خریداری کنید. خریدارن انواع پتو های عمده­ با ارائه طرح های بسیار زیبا و جدید و در سایز دو نفره و همچنین قیمت این محصول برای عرضه به شما عزیزان آماده می باشند.

پتو در عراق

انواع پتودر عراق

  • پتو پنبه ­ای:ترکیبی از نخ پنبه و الیافی مصنوعی مانند اکریلیک و پلی استر
  • پتو دو لایه: بهترین انتخاب برای روزهای سرد زمستانی افرادی که تمایل چندانی به استفاده از لحاف های سنگین ندارند.
  • پتو ارگانیک: بسیار مناسب برای افرادی است که بیماری های آلرژیک و حساسیت های پوستی دارند که از الیاف طبیعی پنبه تولید شده اند بسیار نرم و گرم بوده و قیمت گرانی دارند.
  • پتو­ی پشمی: خاصیت مهم و برجسته پتوی پشمی این است که به خوبی گرما را در خود حبس می کند. به همین دلیل پتوهای پشمی می توانند بهترین انتخاب برای افراد سرمایی در فصل زمستان باشند.
  • پتوی پشم شیشه ­ای: بهترین انتخاب برای بچه ها و افرادی که پوست حساس یا ناراحتی های تنفسی دارند. پتوهای پشم شیشه ای علی رغم نازکی و سبکی شان گرمای خوبی دارند و به همین دلیل می توانند گزینه مناسبی برای بچه ها و سالمندان محسوب شوند.
  • پتوی مسافرتی: سبک و کم حجم­اند و فضای کمی را اشغال می کنند. تولید شده از الیاف مصنوعی و پرز می­دهند. عمر کوتاهی نیز دارند، بسیار مناسب برای سفر به شمار می آیند. پتوهای مسافرتی معمولا قیمت ارزانی دارند.

پتو در عراق

طرح­ ورنگ پتو در عراق

رنگ و طرح پتو بسیار برای خریدار اهمیت دارد و باید رنگی را انتخاب کرد که علاوه بر اینکه حس آرامش را به ما بدهد، بلکه با سایز بخش های اتاق خواب همخوانی داشته باشد. در مورد طراحی پتو هم باید بگوییم که طرح پتو بهتر است خلوت و آرام بخش باشد، تا باعث آشفتگی ذهن پیش از خواب نشود.

پتو در عراق

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.