تولید لامپ مهتابی با پایه که می توانید با استفاده از آن تب فرزند خود را پایین بیاورید

برای اتاق های اداری، مطالعه یا کار، Volman توصیه می کند که به نور سفید خنثی با مقدار بین 3300 تا 5300K تکیه کنید، زیرا نور روز سفید با مقدار بیش از 5300K بسیار محتاطانه است و این نور می تواند در هنگام صبح اثری نیروبخش داشته باشد.

در حمام یا آشپزخانه استفاده می شود. از آنجایی که این نور در هنگام عصر مطلوب نیست، لامپ مهتابی با پایه باید قابل تنظیم باشند و نور سفید گرمی از خود ساطع کنند.

هر چیزی به طوری که با فتیله ترکیب نشود. شیشه آن است که فتیله را مستحکم می کند و از خروج گاز یا ورود هوای جو به داخل فیتیله جلوگیری می کند، زیرا اگر هوا با فتیله یکی شود، لامپ مهتابی با پایه را می سوزاند و از بین می برد.

لامپ
پایه: می تواند مارپیچ (پیچ) یا پیچ باشد و آن است که لامپ مهتابی با پایه را به دارو وصل می کند. نقاط اتصال: یک سیم سربی است که در انتهای پایه قرار دارد تا برق را به مدار الکتریکی متصل کند.
لامپ مهتابی با پایه های فلورسنت نصب کنید. دو رشته در دو سر لامپ مهتابی با پایه از تنگستن ساخته شده است که یک ماده رشته ای با نقطه ذوب بسیار بالا است.
یک لوله شیشه ای که اجازه ورود هوا یا خروج گاز را نمی دهد و حاوی گاز آرگون (گاز بی اثر) است و این گاز مخصوصاً به این دلیل انتخاب شده است که با رشته و کمی جیوه ترکیب نمی شود.

افزایش درخشش و افزایش طول عمر لامپ مهتابی با پایه و یک ماده فسفری. نقاط اتصال دو نقطه در دو سر لامپ مهتابی با پایه هستند که لامپ مهتابی با پایه را به مدار الکتریکی متصل می کنند.
ماده فسفری: ماده ای است که به لامپ مهتابی با پایه رنگ می دهد و همه رنگ ها در آن وجود دارد و فقط در لامپ مهتابی با پایه های فلورسنت یافت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.