آلو بخارا صنعتی موجب مرگ موش ها می شود

آلو بخارا صنعتی یکی از میوه های خشکی است که بسیار رایج و مورد علاقه بسیاری است.آلو فواید بسیار مهمی برای پیشگیری از بیماری ها دارد زیرا حاوی درصد بالایی از تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن است.

آلو بخارا صنعتی حاوی مواد مغذی کامل مورد نیاز بدن، حاوی فیبرهای غذایی است که به افزایش فرآیند متابولیسم کمک می کند و همچنین حاوی درصد بالایی از ویتامین ها مانند ویتامین A، C است.

حاوی مقدار مورد نیاز بدن از پروتئین ها و قندهای طبیعی و مواد معدنی مانند آهن، کلسیم و منیزیم است و کلسترول و سدیم ندارد و همین موضوع آن را از سایر میوه ها متمایز می کند.

 

آلو بخارا صنعتی خشک به درمان یبوست کمک می کند. خوردن آلو خشک به دلیل داشتن فیبر زیاد در رژیم غذایی به درمان یبوست و حتی محافظت در برابر آن کمک می کند.

یک عدد آلو خشک حاوی یک گرم فیبر غذایی است که بیشتر آن نامحلول است و در نتیجه کمک بیشتری به درمان و پیشگیری از یبوست می کند.

علاوه بر این، آلو خشک حاوی نوعی قند به نام سوربیتول است که به عنوان یک ملین طبیعی عمل می کند. از طرف دیگر، پرخوری آن مهم است، زیرا ممکن است باعث اسهال شود، بنابراین ترجیحاً بیش از یک چهارم یا نیم فنجان آلو خشک در روز مصرف نشود.

حفظ لخته شدن خون و جلوگیری از پوکی استخوان.  آلو خشک حاوی مقادیر کافی ویتامین K است که به نوبه خود به ساخت پروتئین های لخته کننده خون و همچنین نقشی که در انتقال کلسیم از خون به استخوان ها ایفا می کند.

ویتامین A نقش مهمی در حفظ سلامت چشم و پوست دارد و همچنین یک آنتی اکسیدان قوی است که خطر ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.